Історія

Історія нашої компанії налічує вже понад 20 років. Почавши свій бізнес з невеликого кіоску з товарами першої необхідності, & nbsp; виріс у великий холдинг. За роки свого існування компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і постачальник, довела можливість і бажання інвестувати в розвиток бізнесу, продемонструвала інноваційний і системний підхід в роботі. Саме ці чинники дозволили нам зробити значний крок вперед у розвитку дистрибуції.
1990

НАРОДЖЕННЯ КОМПАНІЇ

27 жовтня 1992 року в Києві була заснована компанія КОМПАНІЯ. Її засновниками стали А. В. Строган, О. А. Баришевський, В. І. Шаповалов, М. Е. Сафонов. Саме від перших букв імені одного з них - Строгана Анатолія Васильовича - і утворилася назва компанії - КОМПАНІЯ.

1996

ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО РОЗДРІБНОГО МАГАЗИНУ

Був відкритий перший роздрібний магазин-кіоск у місті Києві за адресою вул. Шота Руставелі 19, в будівлі кінотеатру «Кінопанорама». У той час компанія займалася роздрібною і оптовою торгівлею товарами широкого вжитку.

2002

ПРОРИВ НА РИНОК УКРАЇНИ

КОМПАНІЯ активно завойовує український ринок: в 1997 році відкривається філія в Житомирі, а в 1997-1998 рр. зона активної дистрибуції включає Центральну частину України. У 1999 році компанія отримує ексклюзивні права на представництво Procter & amp; Gamble в Західному регіоні. Це дозволяє & nbsp; КОМПАНІЯ & nbsp; & nbsp; стати найбільшим дистриб'ютором продукції Procter & amp; Gamble в нашій країні. Компанія здійснює свою діяльність в Центральних та Західних областях країни і забезпечує більше 40% обороту Procter & amp; Gamble на всьому українському ринку. В цьому ж році & nbsp; КОМПАНІЯ & nbsp; & nbsp; займає 3 місце в конкурсі дистрибуторів Procter & amp; Gamble у Східній Європі.

2010

АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА

У 2000 - 2001 році компанія здобуває перемогу в конкурсі дистрибуторів Procter & amp; Gamble і отримує диплом "На знак визнання кращих результатів по зростанню обсягу продажів за 2000 - 2001 фінансовий рік". Висока оцінка і визнання компанії & nbsp; КОМПАНІЯ & nbsp; & nbsp; в 2001 році ще раз підтверджують лідерство компанії на дистрибюторському ринку України.

2015

ПОСТУП НОВИХ БРЕНДІВ

Непродовольче напрямок дистрибуції пропонує своїм клієнтам нову торгову марку з брендового портфеля Procter & amp; Gamble - Gala, а також відбувається реструктуризація відділу продажів Gillette.